Народні депутати готові взяти трьох членів «Равлика» на особисті поруки

Народні депутати готові взяти трьох членів «Равлика» на особисті поруки


Група народних депутатів України готова взяти на особисті поруки трьох членів «Равлика».

Про це сьогодні на брифінгу в парламенті заявив член фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин.

Він повідомив, що більше десяти народних депутатів - членів коаліції підписали письмове зобов'язання про взяття на особисті поруки трьох членів групи «Равлик», а саме Богдана Чабана, Бориса Овчарова та Олександра Крюкова.

За словами Олексія Рябчина, депутати готові взяти на поруки добровольців-«равликів»: «Ми готові гарантувати своєю репутацією, що ці люди ходитимуть на судові засідання, даватимуть свідчення, щоб захистити своє чесне ім'я».

Депутат також уточнив, що за «Равликів» крім нього готові поручитися такі народі депутати, як: Ігор Луценко «Батьківщина», Єгор Фірсов, Артур Герасімов, Дмитро Лубінець та Олег Петренко з БПП, Семен Семенченко та Наталія Веселова з «Самопомочі» та позафракційний Сергій Тарута.

Член фракції «Батьківщина» зазначив, що він особисто дуже добре знає Богдана Чабана, разом з яким минулого року організовував та проводив мітинги «Донецьк - це Україна».

«Тоді Богдан зарекомендував себе з гарної сторони», - запевнив він та додав, що такі люди мають бути основою правоохоронних органів і спецслужб.

Як нагадав Олексій Рябчин, група добровольців «Равлик» була заарештована 8 травня у Донецькій області за незрозумілих обставин.


Другие новости по теме
Поделись с друзьями