Активісти Костянтинівської районної "Батьківщини" провели моніторинг роботи місцевих чиновників

Минулого тижня активісти Костянтинівської районної "Батьківщини" провели моніторинг роботи місцевих чиновників районного керівництва.

"До нас звернулися люди з району в громадську приймальну з приводу відвищення посадовцями собі зарплатні на 30% і премії на 75%", - розповіла очільник районного партосередку Світлана Бувайло.

За її словами, найбільше обурення викликало формулювання - "за інтенсивну та багатолітню працю". При цьому наразі заробітний фонд голови району А. Оносова та його заступника Л. Степаненко складає 20 тисяч гривень.

"Батьківщина" обурена таким відношенням до громадян та має намір писати відкритого листа до Президента з вимогою ліквідувати районні ради, які вже давно стали "пережитками минулого".

Детальніше як відбувалася перевірка роботи чиновників та як вони себе поводили під час неї - у статті місцевого видання "Провінція" №3 від 17 січня 2018 року.

Активісти Костянтинівської районної "Батьківщини" провели моніторинг роботи місцевих чиновників

 Другие новости по теме
Поделись с друзьями

Оставить комментарий

Для публикации комментария требуется заполнить все поля и пройти проверку модератором!

Внимание:
Ваш комментарий должен нести смысловую нагрузку, а также грамотное изложение мыслей. P.S. Вы же не хотите показать себя с необразованной стороны? :)

Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код