Президент заплутався: у Порошенко немає чіткої позиції щодо вирішення війни на Донбасі

Президент України заплутався у власних планах. У парламенті говорить одне, а на зустрічі з американським президентом – інше.

Вчора, 20 червня, Петро Порошенко наніс візит Дональду Трампу, під час якого обговорювали ситуацію на Сході країни. Український президент заявив про намір дотримуватися Мінських домовленостей та на мирне вирішення конфлікту.

«Було оголошено про те, що США залишаються вірними Мінським домовленостям. Впевнений, що ми маємо вимагати від Росії повної імплементації Мінських домовленостей. Я не бачу ніякої необхідності у зміні формату. США є нашим партнером і гарантом по меморандуму», — сказав на зустрічі Порошенко.

Нагадаємо, що раніше за дорученням Порошенко у парламенті розробили законопроект про реінтеграцію Донбасу. У ньому зазначається, що влада має намір скасувати АТО та про можливість оголосити воєнний стан.

"Якщо ми скасуємо АТО і одночасно не надамо військовим право діяти адекватно в умовах агресії – залишимо Україну беззахисною», - наголосив український президент.

Таким чином, як бачимо, голова фракції БПП заплутався у власних планах, та не може визначити для себе чіткої позиції щодо вирішення збройного конфлікту на Донбасі.


Другие новости по теме
Поделись с друзьями

Оставить комментарий

Для публикации комментария требуется заполнить все поля и пройти проверку модератором!

Внимание:
Ваш комментарий должен нести смысловую нагрузку, а также грамотное изложение мыслей. P.S. Вы же не хотите показать себя с необразованной стороны? :)

Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код