Іван Крулько: Надання Україні безвізового режиму стане відновленням справедливості

Іван Крулько: Надання Україні безвізового режиму стане відновленням справедливості

Неприйняття Європейським Союзом політичного рішення щодо безвізового режиму для України спонукатиме Путіна реалізовувати свій план та перешкоджати європейській інтеграції України.

Про це сьогодні під час парламентських слухань на тему: «Перспективи запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України» сказав депутат від «Батьківщини» Іван Крулько.

«Коли планувалися ці слухання, було очікування, що на Саміті в Ризі буде прийнято політичне рішення, і Україна отримає безвізовий режим з ЄС. Сьогодні ми чуємо чимало аргументів, проте ключовими є не технічні питання, а прийняття політичного рішення. Як аргумент, який перешкоджає безвізовому режиму, називають війну на Сході. І це при тому, що Україна обороняється від російської агресії», - зазначив він.За його словами, розв'язання війни - це реалізація плану Путіна, а також перешкоджання Україні стати членом НАТО і ЄС.

«Тому, якщо ЄС не прийме політичного рішення стосовно того, що Україна через безвізовий режим наближатиметься до ЄС, це означатиме, що кремлівський план реалізується. І це заохочуватиме їх до подальшої агресії в Україні», - наголосив депутат.

Він підкреслив, що надання безвізового режиму стане відновленням справедливості.

Також народний депутат додав, що, насамперед, безвізовий режим потрібен молодим людям, адже реалізовувати ідею європейської інтеграції і вступу України до Європейського Союзу буде молоде покоління.

Іван Крулько зауважив, що, відповідно до даних Eurostat, близько 90% європейської молоді щонайменше один раз побували за кордоном. Тоді як аналогічний показник для українців - лише близько 22%.

Також він повідомив, що за статистичними даними, тільки 5% українських студентів брали участь у програмах міжнародного обміну, при тому, що 80% бажають це зробити.

«Насамперед, для молодих людей безвізовий режим дасть можливості кращого розуміння ЄС. Тому ми сподіваємося, що цього року таке рішення буде прийнято», - підсумував депутат.


Другие новости по теме
Поделись с друзьями