«Батьківщина» підтримає реформу виконавчої гілки влади, розроблену громадянським суспільством

«Батьківщина» підтримає реформу виконавчої гілки влади, розроблену громадянським суспільством


Народні депутати від «Батьківщини» Сергій Власенко та Олексій Рябчин взяли участь у круглому столі на тему «Реформа Уряду та центральних органів виконавчої влади як передумова всіх реформ».

Організатором дискусії стала громадська ініціатива «Реанімаційний Пакет Реформ», модератором виступив депутат від «Батьківщини» у Верховній раді 7-го скликання Андрій Шевченко.

Експерти та політики обговорили законопроекти «Про внесення змін до Законів України «Про Кабінет Міністрів» та «Про центральні органи виконавчої влади».


Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко зауважив, що фракція «Батьківщина» виступає за реформування виконавчої гілки влади і підтримає законопроекти, розроблені громадянським суспільством.

«Вертикаль влади потребує докорінних реформ. Ми безумовно підтримаємо запропоновані законодавчі зміни, які дозволять реформувати Кабінет міністрів та міністерства у дієві органи виконавчої влади», - сказав він.

Ще один депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин висловився за реформи, які дадуть поштовх для професійного зростання молоді.

«Потрібно запроваджувати такі реформи уряду і державних структур, які дадуть стимул талановитій молоді, яка має хорошу освіту та міжнародний досвід роботи, йти не в бізнес-сектор, а працювати на українську державу», - сказав народний депутат.


Другие новости по теме
Поделись с друзьями