Місцеві вибори – це шанс не допустити узурпації влади, – Юлія Тимошенко

Місцеві вибори – це шанс не допустити узурпації влади, – Юлія Тимошенко

Завдання місцевих виборів – не допустити узурпації влади однією політичною силою та завдяки сильному місцевому самоврядування запустити справжні реформи.
Про це зазначила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«У той час, коли стратегія центральної влади завела Україну в глухий кут, коли економіка падає в прірву, в нас є один мирний, конституційний варіант вирішення ситуації – із громад, з місцевих рад, які на базі децентралізації матимуть значно більше можливостей, підняти хвилю реформ», – наголосила вона.

За її словами, центральна влада сьогодні прагне дійти до села.

«Дві партії, БПП і «Народний фронт», об’єдналися і на центральному рівні в них вже повна монополія. Тепер вони хочуть, щоб місцеві ради підтримали їхню стратегію, яка веде країну в нікуди. Не можна допустити цієї вертикальної монополії», – пояснила Тимошенко.

На думку лідера «Батьківщини», місцева влада має примусити центральну владу поміняти стратегію і робити такі зміни, які не вбивають родини і не ставлять під загрозу життя самої країни.

«Сьогодні на місцеві вибори йде потужна партія влади, яка відповідає за те, що такі тарифи, що заморожені пенсії і зарплати, за те, що малий і середній бізнес стоїть практично на колінах, за зростання податків. Не допустіть монополії», – закликала Юлія Тимошенко.

Вона також обурилася тим, що сьогодні «виборча кампанія, на жаль, перетворилася в масштабний підкуп і масштабне застосування адмінресурсу, відбувається блокування ЗМІ».

«Сьогодні виборча кампанія на місцевому рівні будується дуже брудно. Те, що гривня впала в 2,6 разів, а тарифи піднялися в 5,5 разів – не випадково. Це зроблено штучно. Для того, щоб кожні сто гривень, які роздаватимуть людям за голосування, були для них суттєвими, щоб можна було тримати людей на фінансовому гачку і планувати, що ви віддасте їм свій голос», – пояснила лідер партії.

На переконання Тимошенко, тільки на місцевих виборах, 25 жовтня, українці можуть мирно поміняти курс країни.

«Мені соромно і болюче, що нова влада, яка прийшла після революції, насправді використовує всі брудні технології, які використовували попередні влади. Теж блокування масової інформації, обмеження політиків до центральних ЗМІ, адмінресурс, підкуп, фальшиви бюлетені», – сказала Тимошенко.

За її словами, «усі ці негаразди створені штучно на базі бажання узурпувати владу будь-якою ціною, бажанні заробити мільйони та небажанні міняти систему.

«Політична воля і честь в Україні мають бути чогось варті», – підсумувала Юлія Тимошенко.


Другие новости по теме
Поделись с друзьями