Беззаконня в Маріуполі

Беззаконня в Маріуполі

До Маріупольського осередку ВО «Батьківщина» звернулася дівчина з питання свавілля її сусідів, які, наперекір ухвали рішення вищого спеціального суду України, зрізали огорожу, яка вела до її будинку, при цьому установив свої ворота та паркан, які перекривають їй доступ до будинку та погрожуючи їй фізичною розправою. Звертаючись до будь-якого виконавчого органу дівчина отримувала тільки відписки та відмовки, що це її проблема і вона сама повинна її вирішити.

«В мене хворі батьки, ви тільки подивіться, як мені потрібно добиратися до свого будинку. А якщо виникне пожежа, то як пожежним гасити мою будівлю? Уявіть, як мені доводиться проводити сюди лікарів. Я зверталася до міліції, мені сказали писати заяву, що це кримінальне порушення, проте, ще й досі ніхто не викликав мене на допит, щоб з’ясувати обставини. Мені погрожували, казали, що вб’ють, я вже навіть не знаю, до кого звертатися.»,- заявила дівчина.

На це звернення відреагували голова «Батьківщини» в Донецькій області Олександр Ярошенко, та голова осередку в Маріуполі Денис Остапенко. Вони навідалися до дівчини та подивилися на умови, в яких доводиться жити бідолашній дівчині. Також, були намагання провести бесіду з сусідами дівчини, проте, навіть ніхто не подумав і відчинити двері.

Поспілкувавшись з дівчиною, та виявивши усі обставини її проблеми, Олександр Ярошенко запевнив, що протягом тижня її проблема буде вирішена і буде виконане рішення суду.

«Свавілля в Маріуполі не пройде, а постулат закону буде підтримуватись»,- наголосив партієць «Батьківщини».


Другие новости по теме
Поделись с друзьями